Firma RIGELON 2000 s.r.o.

Tým společnosti RIGELON 2000 s.r.o.působí na trhu s příslušenstvím k manipulační a stavební technice od roku 2007. Nabízíme Vám pneumatiky na vysokozdvižné vozíky, stavební a zemědělské pneumatiky, gumové pásy a mnohé další produkty. Hlavní sídlo máme v Praze – Střešovicích, dále pobočku v Západních Čechách v Plzni a pobočku na Moravě v Brně. Všude Vás rádi uvítáme a náš tým se těší na společnou obchodní spolupráci.

Superelastická kola

Superelastické kolo - plné plnopryžové kolo 100% nahrazují klasickou vzdušnicovou pneumatiku bez nutnosti výměny ráfků. Používají se tam kde je možnost nebezpečí průrazu, defektu. Nejčastěji se používá tam kde jsou kola nejvíc zatěžována – manipulační technika. Vyrábí s použitím čistě přírodního kaučuku, který snižuje přehřívání pneumatiky a prodlužuje životnost.

Plnopryžové obruče

Plnopryžové obruče se vyznačují velmi nízkým valivým odporem. Použití přírodního kaučuku zajišťuje odolnost vůči olejům a dalším chemikáliím a také snižuje deformační ohřev při práci kola. Ocelový prstenec kola bezpečně chrání náboj vůči mechanickému poškození.

Vzdušnicové pneumatiky

Vzdušnicové průmyslové pneumatiky poskytují komfort na všech površích, díky čemuž zajišťují ochranu lidí, zboží a materiálu při mnoha různých činnostech v rámci přepravy a zdvihání.

Zemědělské pneumatiky GALAXY

Nabízíme Vám radiální traktorové pneumatiky značky GALAXY Earth Pro, které jsou výjimečné díky speciálně navrženému tvarování žeber. Strmý úhel žeber ve střední části běhounu umožňuje dobrý jízdní komfort, prodlouženou životnost a vynikající samočistící vlastnosti.

OTT pásy

Světový výrobce CAMOPLAST SOLIDEAL vynalezl over the tires tracks (OTT) v českém překladu pásy na pneumatiky. Tyto pásy lze použít na smykem řízené nakladače, které mají kola rozměru 10 x 16.5 a 12 x 16.5. Instalace se provádí přímo v terénu na kola smykem řízeného nakladače za několik desítek minut bez demontáže kol nebo jakékoliv pneumatiky. Montáž lze vidět na přiloženém videu. Tyto pásy mohou být použity na jakoukoliv značku pneumatiky a přizpůsobují se pomocí mezičlánků podle toho, jak jsou pneumatiky ojeté.

Pryžové pásy

Gumové pásy Vám můžeme nabídnout od několika světových výrobců: prověřená kvalita - kanadský CAMOPLAST, nejlepší poměr cena/výkon - německý R-TRACK či australský J´TRACK (GTW) aj.

Nabízíme kompletní sortiment pro stavební stroje, např. Komatsu, Takeuchi, Yanmar, Caterpillar, Kubota, JCB, Peljob, Schaeff, Bobcat, Gehl, Gehlmax, Neusson, Nissan, Kobelco, Hitachi, Case, Fermec apod.

 

Kontakt

RIGELON 2000 s.r.o.

Za Hládkovem 676/20
169 00 Praha 6

 

RIGELON 2000 s.r.o.

Petřínská 2
326 00 Plzeň

 

RIGELON 2000 s.r.o.

Hrubého 575/2
612 00 Brno
Telefon: +420 604 484 101
Email: obchod@rigelon2000.cz