Pneumatiky pro manipulační techniku

Superelastická kola
Superelastické kolo - plné plnopryžové kolo 100% nahrazují klasickou vzdušnicovou pneumatiku bez nutnosti výměny ráfků. Používají se tam kde je možnost nebezpečí průrazu, defektu. Nejčastěji se používá tam kde jsou kola nejvíc zatěžována – manipulační technika. Vyrábí s použitím čistě přírodního kaučuku, který snižuje přehřívání pneumatiky a prodlužuje životnost.

SOLIDEAL

MARANGONI

Vzdušnicové pneumatiky

Vzdušnicové pneumatiky

Vzdušnicové průmyslové pneumatiky poskytují komfort na všech površích, díky čemuž zajišťují ochranu lidí, zboží a materiálu při mnoha různých činnostech v rámci přepravy a zdvihání.

 

Nahoru

Zemědělské pneumatiky

Zemědělské pneumatiky GALAXY

Značka GALAXY se vyznačuje dlouhou životností, výbornými záběrovými vlastnostmi pneumatik, vysokým komfortem jízdy a specializací pro určité aplikace. Společnost pro jednotlivé řady vyvíjí speciální funkční prvky, jako je například speciální tvar žeber, hloubka dezénu, typ použité pryžové směsi, zesílení patky a žeber nebo například speciální výstupky na běhounu, které významně zvyšují samočistící schopnosti traktorových pneumatik.

 

Tyto vlastnosti spolu s osvědčenou kvalitou výrobce přispívají k vysoké oblibě pneu GALAXY zejména na trzích USA.
Nabízíme Vám radiální traktorové pneumatiky značky GALAXY Earth Pro, které jsou výjimečné díky speciálně navrženému tvarování žeber. Strmý úhel žeber ve střední části běhounu umožňuje dobrý jízdní komfort, prodlouženou životnost a vynikající samočistící vlastnosti.

Diagonální traktorové pneumatiky GALAXY AGMASTER DIAGODAL R-1. Speciální směs zvyšuje odolnost proti oděru. Překrývající šípový vzorek umožňuje vynikající záběr a tažnou sílu na poli a zároveň stabilní a komfortní jízdu na silnici.

Plnopryžové obruče

Plnopryžové obruče MARANGONI BS, BSC a BL

Plnopryžové obruče SOLIDEAL se vyznačují velmi nízkým valivým odporem. Použití přírodního kaučuku zajišťuje odolnost vůči olejům a dalším chemikáliím a také snižuje deformační ohřev při práci kola. Ocelový prstenec kola bezpečně chrání náboj vůči mechanickému poškození. Podobně jako u superelastických kol je k dodání také verze MAGNUM - tzn. zvýšení odolnosti a životnosti o cca 30%

 

Nahoru

Radiální pneumatiky

Solideal SRGPL

Skupina Camoplast Solideal je konstruktérem a výrobcem vysoce odolných pneumatik pro stavební a zemědělskou techniku do těžkých provozů. Všechny typy těchto pneumatik byly vyvinuty pro speciální potřeby jednotlivých aplikací, se zaměřením na dlouhou životnost, odolnost proti opotřebení a průrazům, s ohledem na komfort provozu a minimalizaci poškození terénu a také pro vysokou stabilitu a provozní vlastnosti strojů.

 

Pryžové pásy

Pryžové pásy SOLIDEAL

Gumové pásy Vám můžeme nabídnout od několika světových výrobců: prověřená kvalita - kanadský CAMOPLAST, nejlepší poměr cena/výkon - německý R-TRACK či australský J´TRACK (GTW) aj

Nabízíme kompletní sortiment pro stavební stroje, např. Komatsu, Takeuchi, Yanmar, Caterpillar, Kubota, JCB, Peljob, Schaeff, Bobcat, Gehl, Gehlmax, Neusson, Nissan, Kobelco, Hitachi, Case, Fermec apod.

OTT pásy

OTT pásy

Světový výrobce CAMOPLAST SOLIDEAL vynalezl over the tires tracks (OTT) v českém překladu pásy na pneumatiky. Tyto pásy lze použít na smykem řízené nakladače, které mají kola rozměru 10 x 16.5 a 12 x 16.5. Instalace se provádí přímo v terénu na kola smykem řízeného nakladače za několik desítek minut bez demontáže kol nebo jakékoliv pneumatiky. Montáž lze vidět na přiloženém videu. Tyto pásy mohou být použity na jakoukoliv značku pneumatiky a přizpůsobují se pomocí mezičlánků podle toho, jak jsou pneumatiky ojeté.

Nahoru

Kontakt

RIGELON 2000 s.r.o.

Za Hládkovem 676/20
169 00 Praha 6

 

RIGELON 2000 s.r.o.

Petřínská 2
326 00 Plzeň

 

RIGELON 2000 s.r.o.

Hrubého 575/2
612 00 Brno
Telefon: +420 604 484 101
Email: obchod@rigelon2000.cz